Російська біатлоністка з ганьбою поверне медаль Кубка світу через вживання допінгу

Союз біатлоністів Росії (СБР) в березні поверне Міжнародному союзу біатлоністів (IBU) срібну медаль етапу Кубка світу, яку завоювала дискваліфікована за порушення антидопінгових правил Катерина Глазиріна

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на ТАСС.

Таку заяву зробив президент СБР Володимир Драчов за підсумками засідання комісії IBU з відновлення в правах СБР. За його словами, повернення медалі є однією з умов відновлення в правах СБР.

"Ми повинні будемо провести церемонію повернення медалі на чемпіонаті світу в Естерсунді", - цитує ТАСС Драчова.

Глазиріна 10 лютого 2017 року було тимчасово відсторонена від змагань на підставі результатів розслідування, проведеного незалежною комісією Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) під керівництвом Річарда Макларена. У грудні 2016 року Макларен передав Міжнародному олімпійському комітету (МОК) і спортивним федераціям другу частину своєї доповіді, документи і листування Григорія Родченкова з іншими особами, в якій, як випливає з розслідування, фігурувало прізвище Глазиріна. Слухання у справі Глазиріної відбулися в жовтні 2017 року, антидопінгова панель IBU на чолі з німецьким професором Крістофом Веддером розглянула всі подані у справі факти і докази. В результаті спортсменка була визнана винною в порушенні антидопінгових правил.

4 травня IBU дискваліфікував Глазиріну на два роки, відсторонення відраховується з 24 квітня 2018 року. IBU анулював усі результати, показані спортсменкою з 19 грудня 2013 року по 10 лютого 2017 року, в зазначений період біатлоністка один раз піднімалася на подіум на етапах Кубка світу.

Читайте також: Російські спортсмени, спіймані на допінгу, відмовляються віддавати олімпійські медалі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор