Президент Федерації біатлону України заявив, що готовий піти у відставку

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що готовий негайно покинути свою посаду

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Biathlon.com.ua.

"Припустимо, я піддамся на хвилю негативних висловлювань і піду з біатлону. Я готовий хоч сьогодні. І що далі? Відразу йдуть всі спонсори, які підтримують команду на основі особистих контактів. І хто буде вникати, займатися всім цим? У мене ще вистачає сил і знань, щоб розвивати біатлон в Україні на гідному рівні.

Це тільки здається, що все добре, механізм працює сам по собі, і треба просто молодого менеджера. А насправді кожен день доводиться вникати в величезну кількість проблем, розуміти, що відбувається на різних напрямках. Цього року виповнилося 20 років, як я керую федерацією. За цей період тільки на зимових міжнародних стартах різного рівня завойовано 355 медалей.

У той час як до 1998 року - всього 25. Звичайно, без помилок не обходилося - не помиляється тільки той, хто не працює. Але сказати, що наша команда працювала неефективно - велика несправедливість. Я впевнений, що після попередньої Олімпіади ми зобов'язані створити команду на Пекін-2022. Це питання принципу.

З одного боку, у нас кричать: давайте спорт, треба молодь підтягувати. А подивіться, що твориться на місцях? У Тернополі єдину спеціалізовану біатлонну школу закрили, з базою і трасою так нічого і не вирішили. У Буковелі зібралися будувати комплекс - по сумнівним мотивами зірвали тендер. У Сумах траса аварійна, не ремонтується.

У Тисовці траса аварійна, на ній вже не можна тренуватися. Школи на місцях не фінансуються. Нічого подібного немає ні в одній країні! Там люди приходять на тренування - ось вам лижі, гвинтівка, патрони, мішені, транспорт - все налагоджено", - заявив Бринзак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор