Поліція влаштувала облаву на російських біатлоністів в Австрії

Відомий коментатор Дмитро Губернієв повідомив, що австрійська поліція нагрянула в розташування збірної Росії в Хохфільцені

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на російські ЗМІ.

"Увага! Кілька годин тому в розташування збірної Росії з біатлону нагрянула австрійська поліція! Перед Вами список спортсменів, тренерів, лікарів і масажистів, кому пред'явлені звинувачення в порушенні антидопінгових правил під час чемпіонату світу в Хохфільцені в 17-му році! В Австрії це кримінальний злочин! Всі, хто вказані в цьому списку, зобов'язані дати свої пояснення поліції! Цікаво, чому саме зараз і через майже два роки пред'явлені ці звинувачення? За останні кілька років наша команда регулярно проходила і проходить на допінг-тести і питань немає! А тепер вони є у австрійської поліції!" - написав Губернієв в Інстаграмі.

Внимание !!!! Несколько часов назад в расположение сборной России по биатлону нагрянула австрийская полиция !!! Перед Вами список спортсменов , тренеров , врачей и массажистов , кому предъявлены обвинения в нарушении антидопинговых правил во время чемпионата мира в Хохфильцене в 17-м году !!!!! В Австрии это уголовное преступление !!!! Все , кто указан в этом списке , обязаны дать свои объяснения полиции !!!!! Интересно , почему именно сейчас и спустя почти два года предъявлены эти обвинения ???? За последние несколько лет наша команда регулярно проходила и проходит допинг - тесты и вопросов нет !!!! А теперь они есть у австрийской полиции !!!! Все подробности завтра на @matchtv_channel !!!! Женская спринтерская гонка стартует в 16.15 мск !!!!

Допис, поширений Дмитрий Губерниев (@guberniev_dmitry)

У список увійшли: Олександр Касперович, Артем Кринцілов, Олександр Селявкін, Євген Шутов, Дмитро Топичканов, Євген Гаранич, Олександр Логінов, Антон Шипулін, Ірина Старих, Олексій Волков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор