На Росії обурюються через облаву австрійської поліції на російських біатлоністів (ФОТО)

Російський біатлоніст Олександр Логінов в своєму Інстаграмі перед стартом етапу Кубка світу в Австрії опублікував результати своїх допінг-тестів за 2017-ий рік і початок 2018-го

Про це повідомляє Depo.Сектор. Нагадаємо, що австрійська поліція "завітала" в розташування біатлонної збірної Росії. Йдеться про порушення антидопінгових правил під час чемпіонату світу 2017-го року, який проходив в Хохфільцені.

"Я хотів викласти ще вчора, але чомусь співробітники прокуратури дуже просили не викладати це, – написав Логінов. – Мабуть, для того щоб сучасному російському спортсмену бігати, вже недостатньо здавати допінг-тести. Я вже був в поганій ситуації за те, чого не робив, і вчора мене, і не тільки мене, звинуватили в якихось махінаціях з переливанням крові і ще з чимось (конкретно нам нічого не сказали). І все це в лютому 2017-го року, коли я бігав всього 2 місяці. І найцікавіше, що це все на підставі 100 якихось опитаних людей і особисто Родченкова. Можу на 1000% сказати, що в чому мене звинувачують, неправда, і хочу поставити риторичне запитання: невже російські спортсмени настільки не дорожать своїм спортивним життям і просто життям, щоб займатися тим, у чому нас звинувачують!?"

Я хотел выложить ещё вчера, но почему-то сотрудники прокуратуры очень просили не выкладывать это в сми. Видимо для того что бы современному русскому спортсмену бегать, уже не достаточно сдавать допинг тесты. Я уже был в плохой ситуации за то чего не делал, и вчера меня и не только меня, обвиняют в каких то махинациях с переливаниями крови и еще с чем то( конкретно нам не чего не сказали). И всё это в феврале 2017 года, когда я бегал всего 2 месяца. И самое интересное, что это всё на основании 100 каких то опрошенных людей и лично Родченкова. Могу на 1000% сказать, что в чём меня обвиняют не правда, и хочу задать риторический вопрос- не ужели Русские спортсмены на столько не дорожат своей спортивной жизнью и просто жизнью, что бы заниматься тем в чём нас обвиняют!?

A post shared by Александр (@aleksandr_loginov) on

Читайте також: Поліція влаштувала облаву на російських біатлоністів в Австрії

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #поліція