Лідеру жіночої збірної України з біатлону начхати на тиск уболівальників

Українська біатлоністка Олена Підгрушна прокоментувала гонку в австрійському Хохфільцені, яку наша команда завершила 8-ою

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Biathlon.com.ua. Звичайно, важко наздоганяти: розпочинаєш ризикувати, поспішати, – сказала Олена Підгрушна. – Звичайно, хотілося би бути вище. Очікування вболівальників на мене особисто не тиснуть – скоріше, я сама на себе більше тисну".

"Розумію ту відповідальність, яка є на нас на сьогоднішній день, – додала вона. – І в кожній гонці ми викладаємось на максимум, викладаємось, хоча виходить поки що не все. Є помилки, і ми над ними працюємо, але жодна з нас не виходить на гонку халатно, працює і робить максимум. Сьогодні, на жаль, чергова гонка, яка не склалася, але сто відсотків – буде свято й на нашій вулиці: я вірю в себе, в нашу команду і в Україну".

"Проблем під час стрільби сьогодні не було, – зазначила українська біатлоністка. – Вийшло сонце, змінився вітер – я робила на це поправку, і оскільки на лежці закрила всі мішені, то зробила все правильно. Єдине – що я підходила на стрільбище з Веронікою Вітковою, і вона дуже сильно збавила темп. На перших двох колах Віткова була трішки сильнішою за мене. В мене трішки краще працювали лижі, тому на спусках я її накатувала, на підйомах вона мене обходила. І саме в такому контакті ми підійшли на стійку – це мене і збило. І оскільки вона йшла переді мною, то я розпочала стрільбу не в своєму режимі. І цей перший постріл, який пішов невлучно, – через те, що трішки поспішила, а вже потім дострілювала".

"І коли вона кинулася на фініш, то я подумала, що, напевно, так само боротиметься за очки, за результат. І що мені буде складно. Але все одно намагалась потриматись за нею і австріячкою. Потім десь на середині кола побачила, що розпочинаю наздоганяти і відчула, що навіть можу обігнати. Плюс тренер підказав, що австрійка уповільнилась на колі, і що в мене є шанс. І коли розпочала реально наближатись, то в мене немов торпеда увімкнулась на підйомі: я їх об'їхала і подумала – як же тепер до фінішу швидше добігти? Тому що сил вже залишалось мало. Але я рада, що вдалось це зробити, тому що кожен такий фініш – це тренування на майбутнє, на той самий чемпіонат світу. Фініші ніколи просто так не беруться – їх також потрібно відпрацьовувати", – підкреслила Підгрушна.

"Уболівальникам хочу сказати, що ми прекрасно розуміємо біль кожного. Але ніхто не знає, як переживаємо ми і тренери. І як переживають наші батьки, читаючи різкі критичні коментарі. Деколи телефонуєш додому, а там вже передінфарктний стан. Тому хочеться сказати всім, хто не стримує себе в висловлюваннях, нехай хоча би наших батьків побережуть", – поскаржилася біатлоністка.

Читайте також: Ставка на естафету не спрацювала: Як українська збірна провалила гонку в Хохфільцені

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор