Головний претендент на найкращого спортсмена року в Україні теж бачить себе в політиці

Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів про своє ставлення до політики

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Biathlon.com.ua

- Багато спортсменів, наприклад, той же Жан Беленюк, дозволяли собі в соцмережах "топити" за одного з кандидатів або всіляко критикувати іншого. Наскільки це взагалі правильно, згадуючи про те, що спорт нібито поза політикою?

- У кожного своя точка зору з цього приводу, можливо хтось просто хотів агітувати за кандидата. Я подібного не робив, і вважаю, що якщо навіть я маю якийсь мінімальний вплив на вибір людей, то не повинен цим користуватися. Кожна людина має зробити свій вибір і вирішити, що вона хоче від наступного президента.

- Ось якби тобі зателефонував Зеленський в той період і сказав: "Димку, є ділова пропозиція. Давай ти будеш за мене агітувати всіляко, а з мене 35 тисяч євро".

- Ну, він навряд чи б так зробив (Сміється). Слухай, ну сума така значна, але навіть якщо б гроші були дуже великі, я б дуже добре подумав, перш ніж робити щось подібне.

- І це без податків.

- (Сміється) Не знаю, все одно, не думаю, що я б погодився. Від грошей важко відмовлятися, але є якісь принципи в житті, я б не хотів агітувати взагалі за будь-якого кандидата.

- Взагалі політика тобі цікава чи абсолютно фіолетова?

- Дуже цікава, я завжди намагаюся бути в курсі всіх подій і стежити за політичним життям своєї країни.

- Якби тобі після завершення кар'єри якась політична партія запропонувала співпрацю і місце в парламенті, ти б погодився?

- Важко відповісти, але, чесно кажучи, в майбутньому хотілося б спробувати себе в політиці. І не обов'язково відразу з Верховної Ради, можна було б розпочати і на міському рівні, там, де ти більше потрібний.

- Які б ти питання там піднімав в першу чергу?

- Так як я спортсмен, то, ясна річ, що я в першу чергу брався б за питання, які пов'язані зі спортом. Я ж бачу, на якому там рівні це все і дуже хотілося б це виправити.

Читайте також: Зірковий український біатлоніст стане блогером

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook