Фуркад виграв Кубок світу і побив рекорд Бьорндалена

Французький біатлоніст Мартен Фуркад, який здобув перемогу в спринті в рамках заключного етапу Кубка світу в Тюмені, гарантував собі перемогу в загальному заліку

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Найближчий переслідувач француза в загальному заліку Кубка світу норвежець Йоханнес Бьо зайняв в спринті 14-е місце. На даний момент Фуркад набрав 1056 очок, у Бьо 974 бали. У гонках Бьо вже не зможе випередити французького біатлоніста.

Вигравши Великий Кришталевий глобус сьомий раз поспіль, Фуркад встановив новий рекорд, випередивши норвежця Уле-Ейнара Бьорндалена, в активі якого шість перемог в загальному заліку Кубка світу.

Нагадаємо, збірна України відмовилася від участі в етапі Кубка світу на Росії. Також в Тюмень не приїхали команди США, Канади та Чехії і деякі окремі спортсмени інших збірних.