Фуркад повторив рекордне досягнення

Вигравши гонку переслідування в Обергофі, французький біатлоніст Мартен Фуркад піднявся на подіум в 13-й гонці поспіль, повторивши свій же рекорд 4-річної давнини

Фуркад повторив рекордне досягнення…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Французький біатлоніст двічі став кращим в Обергофі, продовживши свою серію з фінішів в призах до 10-ти гонок в нинішньому сезоні. Ще жодного разу зі старту сезону Мартен не фінішував нижче третього місця - в його активі 4 перемоги, 4 срібла і 2 бронзи.

На фініші попереднього сезону Мартен в трьох гонках поспіль фінішував на подіумі, так що в сумі зараз у француза 13 подіумних стартів поспіль. Це означає, що Мартену Фуркаду вдалося повторити свій же унікальний рекорд, встановлений в сезонах 2013/14 і 2014/15, коли він фінішував в призах в 13-ти гонках поспіль.