Чому в Рупольдингу українські біатлоністи "настріляють" медалі

Сьогодні розпочинається 5-ий етап Кубка світу з біатлону

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
Чому в Рупольдингу українські біатлоніст…

Depo.Сектор назве три причини, через які цей етап стане успішним для наших спортсменів.

Рупольдинг - фартовий для українців. Це - комуна в окрузі Верхньої Баварії з населенням трохи більше шести тисяч людей. У минулому році тут відбулося одразу два етапи Кубка світу - через перенесення змагань з Оберхофа

Тоді Україна на спареному етапі завоювала "золото" в жіночій естафеті, а у чоловіків Дмитро Підручний фінішував четвертим в мас-старті. А була ще бронзова медаль у 2012 у Віти Семеренко на чемпіонаті світу. Окрім того, наші спортсмени стабільно фінішували в десятці.

Вдалий календар етапу. Розпочинається 5-ий етап естафетними гонками чоловіків і жінок. Саме ці дисципліни є медально-фартовими для українців. Адже і єдина цьогорічна медаль здобута саме в естафеті ще на другому етапі в словенській Поклюці. Якщо вдасться успішно виступити і тут в естафеті, то цілком можливо, на куражі, українки, або й чоловіки, що менш ймовірно, поборються ще за п'єдестал.

Чому в Рупольдингу українські біатлоністи "настріляють" медалі - фото 1

Повернення Валентини Семеренко. Травма завадила нашій зірковій біатлоністці виступити на перших чотирьох етапах. Звісно, навряд чи можна вимагати одразу медаль, проте повернення чемпіонки Олімпіади і світу однозначно додасть впевненості іншим спортсменкам. Тому чекаємо стартів.

Чому в Рупольдингу українські біатлоністи "настріляють" медалі - фото 2

Нагадаємо, чоловіча естафета розпочнеться сьогодні о 15:30. За Україну виступатимуть Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Сємаков та Віталій Кільчицький.