UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Білоруська біатлоністка завершила кар'єру в 21 рік

Білоруська біатлоністка Анастасія Ануфрієва розповіла, чому завершила кар'єру в 21 рік

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Чемпіонат.

"Планувала цей сезон відбігати і вже після нього, відштовхуючись від результатів, приймати рішення. Травень і червень тренувалася за рахунок РЦОП "Раубічі", а потім тренери сказали, що фінансування припинено і мені треба переходити тренуватися в ШВСМ. Вирішила, що ніякої школи вищої майстерності мені не треба. По-перше, тренер інший. По-друге, у національної команди фінансування набагато краще, ніж у ШВСМ, і боротися навіть з нашими дівчатами буде набагато складніше, якщо ми перестанемо працювати разом. Ну а по-третє, мною просто будуть дірки затикати. Якщо у збірної з'явиться вакантне місце в Кубку IBU, мене можуть викликати. Весь інший час я буду просто тренуватися. Ну і вирішила, що якщо не потрібна нашій федерації, то і мені це не потрібно. Хоч приймати рішення було важко - біатлону я віддала майже 10 років.

Я не в змозі платити за збори. За 10 років тренувань не було жодної зарплати - лише невеликі добові і півтори тисячі рублів за бронзу в естафеті на молодіжному чемпіонаті світу з літнього біатлону. Звичайні люди працюють за гроші, а я працювала за те, щоб дали можливість тренуватися, щоб мене годували і дали місце поспати. Я не могла платити сама за готель, за харчування, за стрільбище", - наводить слова Ануфрієвої "Трибуна".

Одночасно з відходом Ануфрієвої спортивне громадянство на білоруське змінили відразу чотири росіянки: Олена та Ірина Кручінкіни, Анна Мусатова і Аріна Яборова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook