Біатлоніст Підручний пояснив, чому не влучав у мішені під час спринту в Обергофі
Спринтерську гонку із чотирма промахами у пасиві український біатлоніст Дмитро Підручний завершив на 53-ій позиції
- Сектор
-
8 січня 2021 20:56

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Biathlon.com.ua. Про те, яким для спортсмена видався цей старт, Дмитро розповів у флеш-коментарі.
"Самопочуття було хороше, добре біглося, – визнав найкращий на теперішній момент український біатлоніст. – Перше коло розпочав із невеликим резервом, тому що траса дуже важка. Після чотирьох штрафних кіл морально стало бігти важче".
"Проте на стійці вдалося впоратися зі стрільбою. На лижні добре себе почував, але на лежці була якась незрозуміла проблема... Ще поспілкуємося з тренером, з'ясуємо де були промахи і яка причина", – підсумував Підручний.
Читайте також: Українець Прима потрапив у топ-30 у спринті в Обергофі за домінування норвежців
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 21:24Молодіжна збірна країни з футболу зазнала першої поразки у відборі на Євро-2027
- 00:11Збірна України з футболу перемогла Азербайджан у відборі на чемпіонат світу
- 00:17 Вісім голів на двох під зливою: Національна футбольна збірна України підтримала челендж молодіжки і створила феєрію
- 22:39Молодіжна збірна країни з футболу зіграла внічию з Угорщиною у матчі з шістьома голами
- 19:19Національна і молодіжна збірні України з футболу сьогодні проводять відбіркові матчі
- 12:50Збірна України з футболу U20 припинила боротьбу на чемпіонаті світу
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 17:09Юнацька футбольна збірна України зіграє із чемпіонами Європи у першій грі плейоф чемпіонату світу в Чилі
- 15:07Збірна України на чемпіонаті світу U20 зіграла унічию з Панамою
- 18:28Українець Забарний проти "Барселони", Судаков і Трубін проти "Челсі": стартує другий раунд Ліги чемпіонів
- 10:00Сьогодні юнацька збірна України з футболу проведе свій другий матч на чемпіонаті світу U20 Відео
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 19:28Ганебна "аполітичність" чи пробна куля: Російських і білоруських паралімпійців поновили у виступах на змаганнях під їхніми прапорами і з гімном
- 17:00Усик готовий битися з шоуменом із США, але є нюанс ФОТО
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 15:17Відбулися матчі 1/16 Кубка України з футболу: знов є сенсації
- 12:56Стартує основний раунд Ліги Європи: чи зіграють українські футболісти
- 13:30Українські дзюдоїсти розходяться по інших збірних