З'явилось відео жахливої травми зіркового баскетболіста в матчі НБА

Атакуючий захисник "Х'юстон Рокетс" Джеймс Харден отримав пошкодження ока в середині першої чверті другого матчу серії другого раунду плей-офф з "Голден Стейт Ворріорс"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

У боротьбі за підбір під щитом потужний форвард "Голден Стейт" Дреймонд Грін ненавмисно вдарив Хардена рукою в обличчя, завдавши йому рвану рану лівої повіки. Джеймс був змушений покинути майданчик для надання медичної допомоги. Він пішов в роздягальню, однак повернувся на паркет вже в середині другого періоду.

Зустріч завершилася виїзною поразкою "Х'юстона2 з рахунком 109:115. Після неї "Рокетс" поступаються в серії 0-2. Харден в цьому матчі набрав 29 очок, зробив 7 підбирань, віддав 4 передачі та зробив перехоплення за 34 хвилини.