Зірковий баскетболіст встановив унікальне досягнення в НБА

Лідер клубу НБА "Мілвокі Бакс" Янніс Адетокунбо зробив дабл-дабл в гостьовому матчі регулярного чемпіонату з "Чикаго Буллз" (123:102)

Зірковий баскетболіст встановив унікальн…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. На рахунку грека 23 очки, 10 підбирань і 6 передач.

Адетокунбо провів на паркеті всього 27 хвилин. Це вже його 11-та гра в сезоні-2019/2020, в якій він набрав не менше 20-ти очок і зібрав не менше 10-ти підбирань, провівши на майданчику не більше 30-ти хвилин, і це рекордний показник з 1954-го року, коли в НБА ввели обмеження часу на атаку, що складає 24 секунди.

Цього сезону "Міліокі" зі співвідношенням перемог і поразок 30-5 очолює турнірну таблицю Східної конференції.