Збірна України здобула драматичну перемогу на Євробаскеті-2017

Молодіжна збірна України з баскетболу провела свій передостанній матч на чемпіонаті Європи-2017, який у ці дні проходить на Криті (Греція)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

У боротьбі за 9-12 місця підопічні Максима Міхельсона на паркеті University Hall в Іракліоні виграли у команди Швеції 77:74 і забезпечили собі місце в топ-10.

Ключовий момент стався у другій чверті зустрічі, яку наші співвітчизники програли з рахунком 11:19. Після перерви українці кинулися наздоганяти суперника і змогли переломити хід поєдинку. "Синьо-жовті" спершу скоротили відставання до декількох очок, а за 13 секунд до завершення основного часу зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці українці проявили справжні бійцівські якості та довели битву до перемоги.

Заключний матч за 9-10 місце Україна проведе 23 липня проти Туреччини. Початок о 14:30.

Швеція U-20 - Україна U-20 ОТ 74:77 (20:18, 19:11, 16:19 5:8)

Швеція: Лекесн (20 + 8 підбирань), Ханссон (15), Брандмарк (13 + 7 підбирань), Арвідссон (9), Ларссон (6), Беркелунд (2 + 7 підборів), Аппелгрен (4), Йоханссон (5 + 4 підбирання), Сьоберг (0 + 9 підбирань), Ісовіч.

Україна: Зотов (3 + 5 підбирань + 3 передачі + 4 перехоплення), Михайлюк (17 + 7 підбирань + 5 передач + 9 втрат + 3 перехоплення), Ткаченко (11 + 8 підбирань + 3 блок-шота), Павлов (10 + 7 підбирань), Скапінцев (21 + 11 підборів) - старт; Ягодин (8 + 5 підбирань), Тиртишнік (3), Мусієнко (2), Антоненко (2), Ватажок.