Збірна України програла Іспанії в матчі відбору на Євробаскет-2019

У заключному турі групового етапу відбору на Євробаскет-2019 жіноча збірна України на виїзді програла Іспанії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Іспанія - Україна - 84:71 (21:14, 18:18, 22:24 23:15)

Україна: Мосс (7 + 6 підборів + 3 перехоплення), Ягупова (28 + 6 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Науменко (2 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Ольховик (3), Удоденко (12 + 6 підбирань + 6 передач) - старт; Радулович (17), Білоцерківська (2), Самбурська, Уро-Ніле.

Турнірна таблиця групи F:

1. Іспанія - 10 очок
2. Україна - 9
3. Голландія - 6
4. Болгарія - 5

На Євробаскет вийдуть переможці груп. Якби Україна виграла матч з різницею у 5 очок і більше, то гарантувала б собі місце у фінальній частині.

Також на ЧЄ потраплять шість кращих команд, які посіли друге місце. Зараз Україна четверта в рейтингу команд, що займають друге місце