Збірна України програла Франції у чвертьфіналі чемпіонату світу

У матчі, який проходив у рівній боротьбі, французьким баскетболістам 3х3 пощастило обіграти українців на світовій першості з баскетболу U-23 (19:17)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Упродовж усього ігрового часу на майданчику була рівна боротьба. На заключних секундах основного ігрового часу українці вийшли вперед завдяки точному влучанню з-за дуги. Однак суперники встигли зрівняти рахунок.

В овертаймі декілька наших атак виявилися безрезультатними. Зате французи зуміли двічі результативно прорватися в наше кільце.

Боротьбу на чемпіонаті світу продовжує жіноча збірна України, яка сьогодні зіграє в чвертьфіналі проти Ірану.