Збірна України розбила росіян на турнірі в Італії

Кадетська збірна України з баскетболу під керівництвом Андрія Харчинського у рамках підготовки до чемпіонату Європи обіграла однолітків з Росії на товариському турнірі в Італії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ukrbasket.net.

Обидві команди розпочали гру досить рівно та не відпускали одна одну у відрив. На бали однієї команди інша відповідала тією ж монетою. Перша чверть завершилася з рахунком 16:15 на користь збірної Росії.

В другому періоді результативність як одної так й іншої дещо знизилась: на двох за чверть комади набрали лише 22 бали, а Росія мінімально збільшила свою перевагу перед великою перервою – 28:25.

Третя чверть стала вирішальною у матчі: збірна України зуміла знайти свій ритм та вже за стартові п’ять хвилин звела на нівець різницю у рахунку та вийшла вперед! В нашої команди почали залітати дальні атаки, в той час як у Росії відсоток дальніх влучань тільки падав – 37:42 після трьох чвертей.

Читайте: Максим Міхельсон: Рівень Суперліги у новому сезоні буде значно вищим

Заключна ж десятихвилинка пройшла за повного домінування збірної України на паркеті: у команди Андрія Харчинського чудово виходило поєднувати ефективну роботу в захисті з агресією в нападі, на що у росіян не знайшлося жодного аргументу – 48:66 яскрава перемога збірної України!

Хороший матч за вітчизняну команду провів вихованець столичної школи баскетболу – Здирка Ілля, який за 29 хвилин на паркеті заробив 19 очок (5/9 двоочкових, 2/4 триочкових). Також варто відзначити Павла Дзюбу, який набрав 14 очок та 9 підбирань і зупинився в кроці від дабл-даблу.

Наступний, третій свій матч в рамках товариського турніру українська команда зіграє завтра о 19:00 проти збірної Словенії.

Росія U-16 – Україна U-16 – 48:66 (16:15, 12:10, 9:17, 11:24)
Україна: Здирка, 19; Дзюба, 14; Кобзистий, 12; Мітріч, 5.