В матчі НБА виникла масова бійка

Під час матчу між "Портлендом" та "Денвером" у плей-офф НБА виникла сутичка між гравцями обох команд

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на 24tv.ua.

У четвертій чверті за 6:16 хвилин до закінчення гри центровий "Денвера" Нікола Йокіч отримав фол в атаці. Після зіткнення з ним на паркет впав Зак Коллінз. Це не надто сподобалося гравцям "Портленда", які й розпочали штовханину.

У підсумку технічні фоли за сутичку отримали гравці "Портленда" Зак Коллінз та Сет Каррі. У "Денвері" покарали Торрі Крейга та Вілла Бартона.

Сам матч закінчився перемогою"Портленда" 119:108 (26:34, 32:20, 29:26, 32:28). Рахунок у серії між командами став рівним 3:3. Тож переможець наступного матчу вийде у півфінал плей-офф.