Український клуб програв у Кубку Європи, але все одно вийшов із групи

У другому матчі групового етапу Кубка Європи FIBA ​​"Дніпро" програв польському "Анвілу" з рахунком 71:74

Український клуб програв у Кубку Європи,…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У першій половині матчу "Дніпро" й "Анвіл" показали дуже рівну гру за всіма статистичними показниками і за рахунком на табло.

При цьому перевага поляків полягала в кращій реалізації кидків, як двоочкових, так і з периметра. Українці ж грали трохи активніше, завдяки чому перед великою перервою мали перевагу в одне очко.

У другій половині матчу поляки додали в агресії і відразу ж вирвалися вперед на десять пунктів. Ближче до кінця третьої чверті гравці "Дніпра" скоротили відставання до -5 очок, і здавалося, повернули інтригу. У заключній десятихвилинці "Анвіл" знову пішов у відрив, але вкотре ближче до фінального свистка українці наблизилися до них щільно. Менше, ніж за 4 секунди до завершення матчу, в чемпіонів України був шанс на один триочковий кидок, щоб перевести гру в овертайм, але вони його не використали. Однак, попри це, гарантували собі місце в наступному раунді.