Український клуб переміг у єврокубковому матчі і вийшов у лідери

У рамках другого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА ​кам'янський "Прометей" обіграв болгарський "Рілскі Спортіст" з рахунком 89:76

Український клуб переміг у єврокубковому…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Xsport. Підопічні Віталія Чернія з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою за рахунок точних триочкових і швидких відривів. Але ближче до завершення першої чверті болгарська команда за рахунок кращої реалізації моментів вирівняла хід матчу і навіть вийшла вперед.

Розпочинаючи з другої чверті команда з Кам'янського на чолі з найкращим гравцем матчу Рашадом Воном розпочала поступово нарощувати перевагу. Перед самою перервою Олександр Липовий зробив відрив українців +14.

У другій половині матчу активніше заграв "Рілскі Спортіст", але "Прометей" завдяки своїм швидким відривам і якісній роботі на периметрі втримав перемогу з хорошою перевагою.