Україні несподівано довірили проведення престижних змагань категорії "Євро"

Україна отримала право на проведення кваліфікації Євро-2019, FIBA 3x3 задовільнила заявку ФБУ на проведення однієї з трьох кваліфікацій до Євро

Про це повідомляє DepoСектор із посиланням на офіційний сайт Федерації баскетболу України. Відповідно до міжнародного календаря, вона відбудеться у Києві 29-30-го червня. Змагання відбуватимуться на Софійській площі та мають стати черговим етапом розвитку цього Олімпійського виду спорту в Україні.

До того ж кваліфікація до чемпіонату Європи 3х3 стане першими офіційними змаганнями на території України за участю національних збірних!

У київській кваліфікації візьмуть участь 10 чоловічих команд (Україна, Чехія, Естонія, Білорусь, Литва, Швеція, Данія, Хорватія, Австрія та Боснія і Герцеговина) та 9 жіночих (Україна, Чехія, Естонія, Білорусь, Литва, Швеція, Данія, Хорватія, Австрія).

Відзначимо, що до фінального турніру чемпіонату Європи  з кваліфікації виходять перші дві команди.

Ще два кваліфікаційні етапи до чемпіонату Європи 2019-го року відбудуться 29-30-го червня у Латвії (Рига) та Румунії (Констанція).

Фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 2019-го року проходитиме з 30-го серпня по 1-ше вересня в угорському Дебрецені. Участь братимуть по 12 збірних у чоловіків та жінок.

Читайте також: Чому прогресом українського баскетболіста Леня можна пишатися

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор