Тринадцять баскетболістів дискваліфікували через грандіозну масову бійку

Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) дискваліфікувала 10 філіппінських і трьох австралійських баскетболістів за бійку під час відбіркового матчу національних команда до чемпіонату світу 2019 року

Про це провідомляє Depo.Сектор.

Під час матчу між збірними Австралії та Філіппін відбулася масова бійка за участю спортсменів і тренерів обох команд. В результаті інциденту з поля було вилучено 13 гравців, а гра була відновлена ​​з трьома філіппінськими і п'ятьма австралійськими спортсменами на майданчику. Через кілька хвилин баскетболісти влаштували бійку, в результаті якої судді прийняли рішення припинити матч.

FIBA дискваліфікувала 10 гравців філіппінської команди на термін від одного до шести матчів. Також були відсторонені троє австралійських спортсменів, які пропустять від однієї до трьох ігор. Тренерському штабу збірної Філіппін доведеться виплатити штраф у розмірі 10 тис. швейцарських франків і пропустити три найближчі зустрічі національної команди. Федерація баскетболу Австралії була оштрафована на 100 тис. швейцарських франків за псування устаткування і неспортивну поведінку співробітників.

Суддівська бригада відбіркового матчу також піддалася дискваліфікації і не зможе працювати на іграх під егідою FIBA ​​протягом року. Чемпіонат світу з баскетболу 2019 року відбудеться в Китаї з 31 серпня по 15 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #бійка