На Росії зробили гучну заяву про зрадницький вчинок українського баскетболіста

Президент Російської федерації баскетболу (РФБ) Андрій Кириленко - про притягнення до збірної Росії гравця ЦСКА Джоела Боломбоя

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

Боломбой змінив українське громадянство на російське.

- Вперше за довгий час у збірній з'явився натуралізований гравець. Згадайте, коли ви вперше почули прізвище Джоела Боломбоя?

- Три роки тому. До мене прийшов Олег Ушаков (зараз - голова департаменту національних збірних РФБ) і сказав, що контракт з "Ютою" підписав цікавий хлопець, у якого є російське коріння. Він запропонував мені з'їздити в Солт-Лейк-Сіті і поговорити з Джоелом. Я відразу відкинув цю ідею, пояснивши Олегу, що ми не будемо нікого вмовляти грати за збірну. Це наша позиція.

Проходить близько трьох років, і він сам надсилає нам лист про те, що хоче виступати за нашу національну команду. Я відразу ж зустрівся з гравцем і зрозумів, що у нього є велике бажання виступати саме за Росію. Його мама виросла в СРСР, потім емігрувала в США, зуміла виховати гідного сина в важких умовах. Місяць тому вона возз'єдналася зі своєю сестрою, яку не бачила 20 років. Тому його прихід в збірну навіть не варто називати натуралізацією. У нього є історія, пов'язана з нашою країною", - цитують Кириленка "Известия".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Україна