Київський клуб феєрично обіграв латвійців у престижному єврокубку

У третьому турі другого раунду Кубка Європи FIBA ​​"Київ-Баскет" в гостях обіграв з рахунком 81:78 латиський "Вентспілс"

Київський клуб феєрично обіграв латвійці…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посилання на XSport. Господарі майданчика за ходом першої половини матчу захопили перевагу, тоді як кияни страждали сумбурністю та пристрілювалися до кілець.

Все змінилося, коли в третій і четвертій чвертях у українців розпочали проходити триочкові кидки. У цьому компоненті варто виокремити В'ячеслава Петрова, який поцілив із-за дуги чотири з семи спроб. Також пристрілявся Кендал Хіл, який добре зіграв на підбираннях в атаці.

"Вентспілс" – "Київ-Баскет" 78:81 (21:20, 24:18, 17:22, 16:21)

Відзначимо, що кияни перервали переможну серію "Вентспілса", яка складала вісім матчів.

Тепер після трьох зіграних матчів "Київ-Баскет" займає перше місце в групі К, маючи в своєму активі три перемоги. "Вентспілс" на другій позиції.