Ганьба дня: Російський ЦСКА зазнав найбільшої поразки в історії

У Стамбулі завершився матч 28-го туру регулярного чемпіонату Євроліги, в якому "Анадолу Ефес" приймав ЦСКА

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Господарі відразу ж заволоділи ініціативою. Вже після першої чверті вони громили "армійців" – 31:13. До великої перерви перевага "Анадолу Ефес" зросла до 27 очок – 55:28. У другій половині матчу підопічні Ергіна Отамана трохи зменшили оберти, але як і раніше контролювали події на паркеті і не дали москвичам повернутися в гру. Підсумок – перемога "Анадолу Ефес" з рахунком 100:70.

Найрезультативнішим у складі переможців став Васільє Мічич, який зібрав колекцію з 21 очка, 6 підбирань і 8 передач. У ЦСКА 14 очок і 5 підбирань на рахунку Торніке Шенгелії. Ця поразка стала найбільшою в історії ЦСКА. Колишній антирекорд був встановлений в 2013 році в матчі з "Фенербахче" (60:86). Тоді ЦСКА поступився з різницею в 26 балів.