Феєрична гра українського баскетболіста Леня нарешті призвела до перемоги "Атланти"

Центровий "Атланти Говкс" Олексій Лень оформив дабл-дабл в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Орландо Меджик" (101:83)

Феєрична гра українського баскетболіста…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Українець провів на майданчику 24 хвилини, набравши за цей час 18 очок і зробивши 12 підбирань. Також на його рахунку дві результативні передачі.

Результативніше від Леня в складі "Говкс" виступили тільки Брендон Гудвін (21-не очко) і Кевін Х'юртер (19).

"Атланта" перервала десятиматчеву серію без перемог, але "яструби", як і раніше, замикають турнірну таблицю Східної конференції.

Читайте і дивіться також: Як український баскетболіст Лень феєрив в матчі "Атланти" в НБА