"Дабл-дабл" українця Леня не допоміг "Фініксу" перемогти (ВІДЕО)

В матчі регулярної першості НБА баскетболісти "Фінікс Санз" програли вдома "Орландо Мейджик"

"Дабл-дабл" українця Леня не допоміг "Фі…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Вирішальної в матчі стала третя чверть, яку "Фінікс" провалив і програв з різницею у 13 очок. Загальний же рахунок зустрічі - 128:112 на користь "Орландо".

Відзначимо дії українського легіонера "Фінікса" Олексія Леня. він вдруге поспіль з'явився на майданчику у стартовій п'ятірці і став кращим у своїй команді одразу за двома ключовими показниками - очками (в активі Леня 21 очко) та кількістю підбирань (13). Також за 40 хвилин на майданчику українець встиг віддати 1 результативну передачу та зробити 2 блок-шоти. З негативної статистики - 3 втрати м'яча і 3 персональні фоли.