"Сухой" матч "Динамо" в Швейцарии, "Александрия" взяла очко с "Гентом" в Лиге Европы (Как это было)

Киевское "Динамо" в матче группового раунда Лиги Европы встречалось с "Лугано", а "Александрия" во Львове принимала бельгийский "Гент"

"Сухой" матч "Динамо" в Швейцарии, "Алек…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим навколо матчів Ліги Європи.

23:51 - Звучить фінальний свисток. "Динамо" везе в Україну одне очко, зігравши в "суху" нічию з "Лугано".

23:27 - Михайличенко зробив зміну у складі "Динамо" перед початком матчу Ліги Європи. Невже Денис Бойко травмувався?

23:01 - Матч відновився. Цікаво, чи вдалось Михайличенку знайти потрібні слова для команди у роздягальні?

22:47 - Згідно статистики першого тайму, "Лугано" переграє київський клуб. Можливо, ситуація зміниться у другій половині зустрічі.

22:46 - Завершився перший тайм матчу в Швейцарії. Невиразно виглядають дії "динамівців".

22:35 - Найцікавіші моменти матчу Ліги Європи "Олександрія" - "Гент":

22:01 - Матч "Лугано" - "Динамо" розпочався! Чи зможуть швейцарці створити проблеми киянам?

21:55 - Так виглядають трибуни стадіону в Санкт-Галлені. Не буде шаленої підтримки в "Лугано":

21:46 - Поєдинок у Львові завершився внічию 1:1. Перше очко для "Олександрії" в груповому етапі Ліги Європи!

21:26 - Вболівальники "Лугано" підходять на стадіон в Санкт-Галлені. Схоже, що ажіотажу не буде:

Допис, поширений Pele Veterans 30 (@pelelonerider)

21:18 - Тривожні новини із Швейцарії. На вболівальників київського "Динамо" здійснили напад.

21:12 - Рахунок в матчі рівний! Нападник олександрійців Артем Сітало на відскоку забив ледь не з лінії воріт.

20:58 - Розпочався другий тайм матчу у Львові. "Олександрії" потрібно ризикувати, щоб зрівняти рахунок.

20:47 - З'явилась статистика першого тайму матчу Ліги Європи. Поки перевага за бельгійським клубом:

20:40 - Перший тайм завершився. "Гент" поки виграє в "Олександрії".

20:37 - З'явились стартові "одинадцятки" на матч "Лугано" - "Динамо":

20:01 - Рахунок в матчі відкрито! Лоран Депуатр ("Гент") приймає м'яч на краю штрафного і завдає ідеальний удар у лівий кут воріт.

19:56 - Поєдинок розпочався. Побажаємо успіху українській команді.

19:55 - Ось так виглядають трибуни "Арени Львів" перед початком матчу:

19:44 - Розминка "Гента" під овації бельгійських вболівальників вражає:

Hopelijk vliegen ze er straks even vlot in! COME ON BLUE WHITE!!!! 🔵⚪ #UEL #olegnt

Допис, поширений KAA Gent (@kaagent)

19:40 - Ось таке повідомлення розмістили у Швейцарії перед матчем "Лугано" - "Динамо". Вийшло оригінально:

19:03 - "Олександрія" вже на львівському стадіоні:

18:54 - Вболівальники викладають фото квитків на матч Ліги Європи. Цікаво, чи буде хороша підтримка в української команди на "Арені Львів"?

Olexandriya

Допис, поширений Футбольний Магазин (@soccer_shop_ua_)

18:37 - З'явились стартові склади команд на матч "Олександрія" - "Гент":

18:32 - А ось і перші світлини зі стадіону "Арена Львів". Схоже, що все готово до старту матчу Ліги Європи:

18:22 - В твіттері "Гента" з'явилось відео, на якому добре проглядається один з місцевих пивнушок Львова. Напевно, вболівальники вже готуються до святкування перемоги своєї команди.

17:31 - В "Олександрії" скаржаться на "шпигунів" у складі "Гента". У бельгійської команди їх аж троє.

16:35 - "Олександрія" поки остання у своїй групі, але після першого туру ще рано робити якісь висновки.

14:38 - "Динамо" на своєму офіційному сайті повідомило, що команда вийде на матч 2 туру групового етапу Ліги Європи проти "Лугано" у білому комплекті форми.

Господарі, в свою чергу, одягнуть зелений комплект.

13:00 - Наш текст присвячений поєдинку "Динамо": Все, що треба знати про матч "Динамо" і "Лугано" в Лізі Європи

На території України поєдинок "Олександрія" - "Гент" в прямому ефірі покаже телеканал "Футбол 1". Початок трансляції 3 жовтня - о 19:55.

Ввечері напередодні матчу другого туру групового раунду Ліги Європи між швейцарським "Лугано" та київським "Динамо" команда Олексія Михайличенка провела тренування на Kybunpark St. Gallen.