"Динамо" одолело "Мальме", "Вольфсбург" не оставил шансов "Александрии" в Лиге Европы (Как это было)

Сегодня состоялось два матча украинских команд в первом туре группового этапа Лиги Европы

"Динамо" одолело "Мальме", "Вольфсбург"…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчів.

23:51 - Матч завершився. "Вольфсбург" переміг "Олександрію" з рахунком 3:1.

23:27 - І одразу забиває третій м'яч "Вольфсбург". Йосіп Брекало "розстріляв" з близької відстані голкіпера олександрійців.

23:24 - Скорочує рахунок в матчі українська команда. Євген Банада розібрався в чужому штрафному майданчику!

23:03 - Другий тайм розпочався! Українській команді потрібно ризикувати.

23:02 - З'явилась статистика першого тайму матчу Ліги Європи. "Олександрія" виглядає досить непогано:

22:49 - Завершується перший тайм матчу Ліги Європи. Поки без шансів для "Олександрії".

22:26 - Одразу ж другий м'яч влітає в сітку воріт Юрія Паньківа. Цього разу влучним був екс-"динамівець" Адмір Мехмеді.

22:22 - Пропускає "Олександрія" на 21-ій хвилині зустрічі. Хавбек господарів Максіміліан Арнольд відкриває рахунок в матчі.

22:01 - Поєдинок у Вольфсбургу розпочався. Тримаємо кулаки за "Олександрію".

21:57 - В Німеччині не надто багато вболівальників відвідало матч "Вольфсбург" - "Олександрія":

21:47 - Звучить фінальний свисток! Кияни перемагають в дебютному матчі Ліги Європи і ці три очки підопічні Михайличенка заслужені.

21:34 - "Динамо" таки забиває наприкінці зустрічі! Віталій Буяльський пробиває голкіпера "Мальме".

21:17 - Домашній стадіон "Вольфсбурга" справжній красень. Пощастило "Олександрії" зіграти на "Фольксваген-Арені":

20:56 - Другий тайм матчу Ліги Європи розпочався. "Динамівцям" потрібно додати у швидкостях.

20:46 - З'явилась статистика матчу "Динамо" - "Мальме". "Динамівцям" має бути соромно за відсутність ударів в "рамку" воріт гостей:

20:41 - А тим часом з'явились стартові склади команд поєдинку "Вольфсбург" - "Олександрія":

20:41 - Перший тайм матчу "Динамо" - "Мальме" завершився. Поки що без особливих моментів проходить поєдинок.

20:31 - Стало відомо, чому матч з "Мальме" пропускає ключовий хавбек "Динамо".

20:25 - Пройшло пів години поєдинку. "Динамо" володіє невеликою перевагою, але загалом матч рівних команд...

19:56 - Поєдинок стартував! Чи вдасться киянам реабілітуватись перед власними вболівальниками?

19:52 - Ось так виглядає майже порожній НСК "Олімпійський" перед початком матчу "Динамо" - "Мальме":

19:09 – А ось і склади "Динамо" та "Мальме на поєдинок у Києві.

18:55 – Відомий експерт порівняв "Мальме" з "Карпатами" та висловив думку, що "Динамо" зобов'язане перемагати такого орпонента.

17:40 – Футболісти "Олександрії" в чудовому настрої потренувалися у "Вольсбурзі" перед своїм історичним дебютом у Лізі Європи.

Передматчеве тренування @fcolexandria

Допис, поширений ФК Олександрія / FC Olexandria (@fcolexandria)

14:25 - Вранці у день матчу на стадіоні відбулася організаційна нарада. Крім інших питань було затверджено, у формі яких кольорів зіграють команди. "Динамо" проведе матч у домашній білій формі (воротар - у жовтій), а наші гості зі Швеції - у темно-синій (голкіпер - у червоній).

13:00 - Стало відомо, хто транслюватиме матчі "Динамо" та "Олександрії" в Лізі Європи

12:30 - Циганков дорожчий, аніж усе "Мальме". Трансферна вартість лідера київського "Динамо" Віктор Циганков після останнього оновлення на авторитетному порталі Transfermarkt склала 20 млн євро (від 20 червня 2019 року).

12:00 - Наш прогноз на стартовий склад "Динамо". Яким складом Михайличенко і "Динамо" гратиме з "Мальме" в Лізі Європи