"Динамо" не сумело обыграть "Копенгаген", "Александрия" взяла очко с "Сент-Этьеном" в Лиге Европы (Как это было)

В третьем туре группового раунда Лиги Европы "Динамо" в Киеве встречалось с датским "Копенгагеном", а "Александрия" на выезде сыграла вничью с "Сент-Этьеном"

"Динамо" не сумело обыграть "Копенгаген"…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчів Ліги Європи.

23:50 - Звучить фінальний свисток! "Динамо" і "Копенгаген" розходяться миром - 1:1.

23:09 - Захисник "Динамо" Артем Шабанов вдало діє під час стандарту і ударом головою зрівнює рахунок в матчі!

23:04 - Другий тайм розпочався. Чи знайшов Олексій Михайличенко влучні слова для футболістів у перерві?

22:52 - Статистика після першого тайму на користь киян, але в матчі головне забиті м'ячі.

22:47 - Перший тайм завершився. "Динамо" мінімально поступається і поки що не зрозуміло за рахунок чого кияни відіграються у матчі.

22:02 - Матч старту одразу ж з пропущеного м'яча киян. Нападник "Копенгагена" Сотіріу відкриває рахунок після ряду помилок "динамівців" у власному штрафному майданчику.

22:01 - Так виглядають трибуни НСК "Олімпійський" перед стартовим свистком:

21:47 - Звучить фінальний свисток! "Олександрія" везе в Україну один бал, а рахунок 1:1 - хороший результат для нашого клубу.

21:33 - Вболівальники продовжують підходити на НСК "Олімпійський", але навряд чи варто очікувати аншлаг.

21:02 - НСК "Олімпійський" "окутав" густий туман. Несподівано...

20:57 - А тим часом стартував другий тайм матчу в Сент-Етьєні. В підопічних Володимира Шарана є шанс на успіх!

20:51 - В мережі з'являються квитки на матч "Динамо" - "Копенгаген". Сподіваємось, що багато вболівальників прийде на НСК "Олімпійський".

Одна надежда ... на туман 🙄

Допис, поширений Петро Волощенко (@petro_ukraina)

20:46 - З'явилась статистика першого тайму матчу "Сент-Етьєн" - "Олександрія". Українська команда володіє менше м'ячем, але гостро "огризається":

20:43 - Завершився перший тайм матчу в Сент-Етьєні. "Олександрія" гідно виглядає у матчі з французами. Поки 1:1 в зустрічі.

20:37 - А тим часом стали відомі стартові склади команл матчу "Динамо" - "Копенгаген". Нескладно було спрогнозувати "одинадцятку" киян:

20:13Яка невдача для французів! Габріел Да Сілва робить дубль у матчі! Він з'явився на шляху м'яча і відправив його у власні ворота. Рахунок 1:1.

20:03 - Рахунок в матчі відкрито вже на 8-ій хвилині! Габріел Да Сілва ("Сент-Етьєн") отримав передачу і опинився в штрафній на хорошій позиції для удару. Він відправив м'яч прямо за спину голкіперу! Точно в кут прилітає м'яч, рикошетом від штанги.

19:56 - Поєдинок стартував! Тримаємо кулаки за "Олександрію" в матчі зі статусним "Сент-Етьєном".

19:50 - А це вже телевізійна картинка перед стартовим свистком. Ажіотажу на матчі Ліги Європи не буде:

19:43 - Схоже, що ажіотажу на матчі у Франції не буде. Так виглядає ситуація за 15 хвилин до старту поєдинку:

#asse #uel

Допис, поширений Sylvain Richard (@werdok)

19:16 - Настрій у футболістів "Олександрії" просто неперевершений перед матчем із "Сент-Етьєном":

19:07 - Ось такі колоритні вболівальники господарів поля присутні на арені "Жоффруа Гішар":

18:42 - З'явились стартові склади команд матчу "Сент-Етьєн" - "Олександрія". Усіх найсильніших виставили наставники:

18:38 - А ось і світлини з роздягальні "Сент-Етьєна". Все готово до початку зустрічі.

18:07 - Газон домашнього стадіону французької команди візуально має ідеальний стан:

17:09 - Так виглядає стадіон-красень "Сент-Етьєна" - "Жоффруа Гішар", на якому сьогодні пройде матч Ліги Європи:

16:38 - Тренер "Копенгагена" назвав найкращу команду групи ЛЄ. "Замилює очі" киянам?

14:56 - "Сент-Етьєн" та "Олександрія" визначились з комплектами форм на поєдинок Ліги Європи:

14:00 - Пряму трансляцію поєдинків українських команд покаже телеканал "Футбол 2".

13:45 - Ось як виглядає "Олімпійський" перед матчем "Динамо".

1️⃣2️⃣ серпня НСК "Олімпійський" святкує День народження . 🎉Сьогодні найбільшій та найкрасивішій арені України виповнюється 9️⃣6️⃣ років! . 🏟За цей час вона прийняла тисячі матчів, легкоатлетичних змаганнь, Олімпійські ігри 1980 року, десятки концертів та фестивалів, а ще фінали Евро-2012 та Ліги чемпіонів-2018⚽️ . 🎊Ці незабутні миттєвості залишаться з нами назавжди! . А сьогодні, згадаємо, як змінювалася арена від моменту відкриття у 1923 році до сьогодні!💙💛 . 🔥Гортайте наші сторіз та дізнавайтеся цікаві факти з історії Олімпійського🔝🔝🔝

Публикация от Olympic NSC (@olympic.nsc)