"Манчестер Сити" уничтожил "Шахтер" в важном матче Лиги чемпионов (Как это было)

Сегодня в матче 4-го тура группового этапа Лиги чемпионов донецкий "Шахтер" снова уступил грозному "Манчестер Сити"

"Манчестер Сити" уничтожил "Шахтер" в ва…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час важливого матчу Ліги чемпіонів.

23:47 - Крапку в матчі ставить Жезус. 6:0 у нашому поєдинку!

23:39 - Ріяд Марез робить рахунок в матчі 5:0. Ряд помилок "Шахтаря" призвели до такого ганебного рахунку.

23:26 - Рахунок в матчі знову змінюється. Вже вдруге у воротах П'ятова "розписується" Габріель Жезус ударом з пенальті. Хвилиною раніше сфолив на Давіді Сільві - Тарас Степаненко.

23:03 - Знову забиває "Ман Сіті"! Цього разу голом відзначився Рахім Стерлінг, а до атаки підключався наш співвітчизник Олександр Зінченко.

23:00 - Розпочався другий тайм матчу в Манчестері. Чи здатний "Шахтар" на диво?

22:52 - З'явилась статистика матчу після перших 45 хвилин гри. Статистичні показники не на користь "гірників":

22:46 - Завершився перший тайм матчу "Ман Сіті" - "Шахтар". Поступаються "гірники" з рахунком 2:0.

22:23 - Арбітр поєдинку допускає жахливу помилку в матчі з "гірниками". Кашшаї фіксує фол Віктора Матвієнка в карному майданчику, якого насправді не було. Жезус впевнено виконав одинадцятиметровий удар.

22:13 - Пропускає донецький "Шахтар" на старті поєдинку! Давід Сільва засмучує Андрія П'ятова.

22:00 - Матч розпочався! Тримаємо кулаки за український клуб.

21:55 - Арена "Етіхаду" заповнена. Буде "гаряче" на матчі Ліги чемпіонів.

21:51 - "Гірники" провели розминку перед стартом матчу Ліги чемпіонів.

21:39 - Марлоса "впіймав" вболівальник на арені "містян". Чудове фото для колекції.

Marlos

Допис, поширений Rander Castro (@rander2c)

21:17 - А ось і стартовий склад "гірників". З перших хвилин вийдуть на поле Віктор Коваленко, Микола Матвієнко та Сергій Болбат. Дуже ризиковане рішення Паулу Фонсеки.

21:05 - Зіркові футболісти "містян" також вже прибули на домашню арену. Хороший настрій у футболістів.

20:55 - "Гірники" вже на "Етіхаді". Дуже зосереджені футболісти "Шахтаря".

20:51 - Українець Олександр Зінченко зіграє у старті проти своєї колишньої команди з Донецька. Цікаве рішення від Хосепа Гвардіоли.

20:49 - На "Етіхаді" з'являються масштабні черги. Підтримка в манчестерського клубу сьогодні буде дуже "гаряча".

Now at Etihad, waiting for a game #mancity #shaktar

Допис, поширений Pavel Bessmertnyy (@bessmertnyypavel)

20:17 - "Шахтар" поки останній у своєму квартеті і поки що виглядає приреченим:

20:04 - Вболівальники хизуються квитками на сьогоднішній поєдинок. Всі очікують суперматч Ліги чемпіонів.

Off to see Man City tonight....Com on City????

Допис, поширений desigirl68 (@desigirl68)

19:46 - Вболівальники починають підходити до арени в Манчестері. Буде ажіотаж?

18:15 - "Гірники" прогулялись Манчестером перед матчем Ліги чемпіонів.

17:30 - Тим часом "Шахтар" вже грає з "Манчестер Сіті" в Юнацькій лізі УЄФА.

Донецький "Шахтар" провів тренування на стадіоні "Сіті оф Манчестер" напередодні матчу четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті".

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека на прес-конференції перед матчем Ліги чемпіонів заявив, що капітан команди Тайсон готовий зіграти з перших хвилин. Щодо Марлоса – питання залишається відкритим.

Гравець "Шахтаря" Тарас Степаненко поділився очікуваннями перед матчем з "Манчестер Сіті": "Краще показати хороший футбол, грати як в обороні, так і в атаці, ніж сидіти 90 хвилин в захисті, вийти з язиком на плечі і нічого не набрати у Манчестері. З такими командами потрібно грати і не боятися".