Розквіт Малиновського і Шахова та інші пригоди українців в Європі

Підбиваємо підсумки виступів українських футбольних легіонерів цими вихідними

Розквіт Малиновського і Шахова та інші п…

Німеччина

Євген Коноплянка нарешті потрапив до заявки "Шальке" на матч і навіть провів на полі майже 10 хвилин, проте його команді це не допомогло. Поразка 2:4 від "Боруссії" з Менхенгладбаха залишила "Шальке" на не фартовому 13-му місці в Бундеслізі.

Інші українці в Німеччині участі в матчах не брали: Владлен Юрченко просидів у запасі всю гру проти "Боруссії" з Дортмунду (його "Байєр" просто розчавили з рахунком 6:2), а Артем Федецький та Ігор Березовський з лави спостерігали за тим, як їх "Дармштадт" програє "Вердеру" (0:2).

Бельгія

Знову не можемо не відзначити Руслана Малиновського з "Генка". Його команда перемогла "Брюгге" (2:1), а сам українець відзначився результативною передачею (а також жовтою карткою в пасиві).

З таким же рахунком 2:1 переміг і "Сент-Трюйден", за який весь матч провів Роман Безус.

Сергій Болбат вийшов на поле лише на 90+4-й хвилині, а його "Локерен" відстояв нульову нічию на полі "Остенде".

Андрій Тотовицький просидів всю гру в запасі, а його "Кортрейк" зіграв внічию проти "Шарлеруа" (1:1) на виїзді.

А от Валерій Лучкевич зі "Стандарда" не потрапив до заявки на матч проти "Мускрона", який команда українця програла 0:1.

Іспанія

Денис Бойко просидів всю гру в запасі, а його "Малага" поступилася "Атлетіку" з Більбао – 0:1.

З таким же рахунком "Гранада" програла в гостях "Леганесу", а український нападник Артем Кравець навіть не потрапив до заявки на гру. Кажуть, заліковує травму.

Греція

Найвдаліше вихідні склалися для українського півзахисника ПАОКа Євгена Шахова. Він забив переможний гол у топ-матчі грецького чемпіонату проти "Олімпіакоса", а його команда виграла 2:0.

Віталій Приндета і його "Платаніас" поступилися на виїзді "Ксанті" – 0:1. У Приндета в пасиві лише жовта картка.

Програв і "Астерас" Євгена Селіна – вдома 1:2 "Керкірі". Український захисник провів весь матч, але, як бачимо, не зміг стати частиною наднадійної оборони.

Нідерланди

ПСВ Олександра Зінченка непогано відпочив у матчі проти "Роди", розгромивши суперника 4:0. Втім, сам українець не дуже багато часу провів на полі – вийшов на заміну на 81-й хвилині і точно не награвся.

Туреччина

Євген Селезньов і його "Карабюкспор" не змогли встояти на полі "Трабзонспора" – програли 0:1. Селезньов провів 83 хвилини матчу, після чого був замінений. Інші два українця "Карабюкспора" – Андрій Блізніченко та Олександр Рибка не потрапили до заявки на гру.

Не дуже гарні новини і від Олександра Караваєва з "Фенербахче" – українця знову навіть не заявили на матч, який "Фенер" виграв 1:0 у "Османлиспора".

Ізраїль

Захисник "Хапоеля Акко" Дмитро Рижук не тільки вдало виконав свої основні обов'язки в матчі проти "Хапоеля" з Єрусалиму – адже команда перемогла з сухим рахунком 3:0, але і сам забив – завершальний третій гол на 73-й хвилині матчу.

Польща

Дмитро Хомченовський відіграв трохи більше 15-ти хвилин за "Ягеллонію" в матчі проти "Шленська", який команда українця виграла 4:1.

Артем Путівцев добре відпрацював в захисті, а от нападники його "Термаліки" не вразили – команда зіграла 0:0 з одним із аутсайдерів "Рухом".

Знову чудовий результат показав "Лєх" – команда виграла 1:0 у лідера першості "Лехії" і наблизилася до суперника на відстань 2-х очок. Українець Володимир Костевич записав у актив повний матч.