Неадекватний російський спортсмен покалічив трьох суперників

Російський хокеїст Григорій Панін став головною дійовою особою в матчі Кубку Гагаріна між ХК "Вітязь" і ярославським "Локомотивом"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

Захисник подільського клубу поклав на лід відразу трьох суперників, причому двом з них завдав серйозні травми.

Інцидент стався за шість хвилин до кінця другого періоду за рахунку 2:0 на користь "залізничників". Спочатку Панін справив грубий силовий прийом, вдаривши ліктем в голову Максима Тальбо, чим спровокував масову бійку. Під час неї Григорій травмував Брендона Козуна, який в буквальному сенсі виповзав з майданчика.

А після цього гравець "Вітязя" накинувся кулаками на чеського легіонера "Локомотива" Якуба Накладала, і потужним ударом повалив його на лід. Паніну був виписаний 50-хвилинний штраф, а після гри він був дискваліфікований на 8 матчів.