Футбольний матч українських команд перервали через масову бійку

Матч Меморіалу Закарлюки "Металург" (З) - "Арсенал" перерваний через бійку, запорожці знялися з турніру

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Президент запорізького "Металурга" Андрій Богатченко розповів про бійку в матчі проти київського "Арсеналу" (1:1, матч не дограли) на Меморіалі Закарлюки.

"Гру перервали через бійку. На жаль, не витримали нерви. В першу чергу, через неадекватне і огидне суддівство. Воно і призвело до того, що господарі турніру почувалися дуже вільно.

Ще в першому таймі нам "поламали" двох гравців. Є підозри на серйозні травми. Вже у другому таймі арбітр вважав за краще не помітити грубий фол "канонірів" у власному штрафному - не призначив пенальті. Через все це гра стала дуже нервовою. На 80-й хвилині господарі після ігрового зіткнення вирішили "поштовхати" Троянова. Це стало останньою краплею. Ми своїх гравців, особливо молодих, ображати не даємо і давати в образу не збираємося.

Ми прийняли рішення, що вже сьогодні повертаємося в Запоріжжі. Ще напередодні матчу з "Арсеналом" ми зіткнулися з кадровими втратами. Ряд гравців отримали травми під час попередніх ігор. Наприклад, отримав пошкодження основний голкіпер Ілля Теленков. Ще чотири людини з основної обойми перед грою застудилися.

А тут ще й така жорстка гра гравців "Арсеналу" при явному потуранні арбітра. До перерви ми втратили всіх своїх, що залишалися в строю, центрбеків - Єфімчука та Петровського. Що говорити, якщо матч нам довелося догравати з Батраченком та Радомським в центрі оборони?

В цілому зараз в лазареті команди 9 чоловік. Практично неможливо зібрати склад на наступну гру. Через ці проблем і поганий арбітраж прийняли рішення достроково завершити виступ на турнірі імені Закарлюки", - сказав Богатченко.