Чому "Шахтар" продасть Бернарда

Новим лідером донецької команди стає бразилець Бернард, який провів класний матч проти "Янг Бойз"

Чому "Шахтар" продасть Бернарда…

"Шахтар" переміг швейцарський "Янг Бойз" (2:0) у досить нудному матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Слабкий суперник, який возив "гірників" у перші 15-ть хвилин першого тайму і повторив активність у другій половині заслужив на оплески.

Але хочеться сказати кілька слів про "Шахтар" Фонсеки. Досить впевнено, за виключенням моменту біля воріт П'ятова на старті гри, почуває себе пара центральних захисників Кривцов-Ордець. Вони відіграли надійно, але знову ж таки - рівень суперника малює на обличчі фанатів посмішку. Щоправда, це не змінює той факт, що Ракицькому варто переживати - він вже другий офіційний матч на лавці.

Головним креативщиком "Шахтаря" стає Фред. Опорник роздавав досить хороші передачі протягом гри. Але лідером команди є Бернард. Він постійно мучив захисникиів "Янг Бойз" дриблінгом, забив перший гол і розпочав другу гольову атаку, в якій відзначився Селезньов.

У гольовій атаці видно, як Бернард вступає у відбір на фланзі - досить незвична картина для бразильця.

На Бернарда, судячи за все, багато поставлено в "Шахтарі" сьогодні. І хоч модель Фонсеки, через яку нереально талановитий українець Коваленко, який був головним мозком в команді Луческу, сидить на лаві для запасних, є дуже неприємною, Бернард набирає форму і виглядає здорово.

Граючи вінгера, зміщуючись у центр Бернард дійсно замучив захист суперників. Хоча дуже часто "Шахтар" ловив "Янг Бойз", які грали високо в атаці і виходив із захистом суперника 3 в 3. Але в цілому, судячи з тенденції, Бернард має стати наступним Тейшейрою і перейти в інший клуб, можливо, наступного літа чи взимку. Бо філософію ніхто не відміняв навіть після відходу Луческу. Все залежить лише від того, наскільки далеко "Шахтар" дійде в Лізі чемпіонів.