"Шахтар" вилетів з Ліги Європи в Харкові . Як це було (ХРОНІКА)

В матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" програв "Сельті" в овертаймі

"Шахтар" вилетів з Ліги Європи в Харкові…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим з того, що відбувалося навколо матчу "Шахтар" - "Сельта".

00:35 - Все. "Шахтар" програв 0:2 і 1:2 за сумою двох матчів. "Гірники" сконцентруються на чемпіонаті та кубку України.

00:26 - Відео другого голу "Сельти" до вашої уваги.

00:22 - 0:2! "Сельта" дотискає "Шахтар". Автор голу - Густаво Кабраль.

00:16 - Перший овертайм завершено. Серія пенальті все ближче.

23:58 - Основний час завершено. 1:1 за підсумками двох матчів і на нас очікує овертайм. Поки команди переводять подих, подивіться, як забивав Аспас.

23:52 - Догралися "гірники". Пенальті на останній хвилині і гол с"Сельти". 0:1. Овертайм у нас буде?

23:50 - На матчі присутні 33 117 глядачів. Не аншлаг, але дуже пристойно.

23:45 - А тепер Бернард виходить замість Тайсона. Нервова кінцівка очікує "Шахтар".

23:35 - Заміна у "Шахтаря". Степаненко замість Коваленка. Фонсека буде грати на втримання? Це небезпечна тактика.

23:20 - Спочатку Фред, а потім Бланко Лещук мали неймовірні моменти, аби забити гол. А потім Коваленко забив, але з офсайду...

23:07 - Другий тайм розпочався!

22:51 - Перерва у нас в матчі. Голів поки що немає, що для "Шахтаря" непогано. Але "Сельта" дуже гостро атакує, і це вже проблема для "гірників".

22:34 - За перші півгодини матчу обидві команди мали декілька непоганих нагод, аби забити, але на табло "Металіста" досі 0:0.

22:10 - А це вже поважні гості матчу. Впізнали? Шевченко і Тимощук спостерігають.

22:10 - Ось так виглядають трибуни ОСК "Металіст".

22:05 - Матч розпочався!

21:45 - Невже аншлаг побачимо сьогодні? Он які черги біля стадіону!

21:34 - Ще один не дуже приємний для "Шахтаря" банер у Харкові.

21:05 - "Сельта" теж оголосила свій склад. Тут все достатньо прогнозовано.

20:50 - А це вже стартовий склад команди. Фонсека дивує і залишає в запасі Степаненка.

20:45 - Ось так "гірники" прибували на стадіон "Металіст".

20:00 - "Шахтар" показав, як виглядає ОСК "Металіст" за дві години до початку матчу.

18:40 - Кумедного (хоча, тут на любителя) "ляпу" припустилися сьогодні на сайті УЄФА, анонсуючи матч "Шахтар" - "Сельта".

УЄФА "відправив" "Шахтар" у Донецьк

17:36 - За традицією твітер "Шахтаря" повідомляє про час початку матчу "гірників" у різних країнах. То ж якщо ви зараз у Сеулі, або в Мехіко, то ця інформація саме для вас.

17:20 - Назбирали трошки світлин з Instagram про Харків, "Шахтар" і вболівальників.

Квитки, крутий автобус і "селфі" з Фонсекою. Як Харків готується до гри "Шахтаря"

16:49 - Іспанські фанати гуляють Харковом і викладають фото в соцмережі. І сніг їм не заважає.

Мокрий сніг, танк і прапори. Як фанати "Сельти" гуляли Харковом

16:30 - Матч вже пообіцяв відвідати головний тренер збірної України Андрій Шевченко. Переглядатиме гравців головної команди країни.

16:30 - "Шахтар" вже обживається в Харкові, але не всі раді бачити команду і її власника в цьому місті.

16:30 - Також пропонуємо наш ранковий матеріал щодо стартового складу "Шахтаря" на сьогоднішній матч.

Яким складом "Шахтар" виходитиме до 1/8 фіналу Ліги Європи

16:30 - Для початку нагадаємо, що сьогоднішня гра розпочнеться о 22:05 за київським часом. Матч в Іспанії завершився мінімальною перемогою "гірників" - 1:0. Пропонуємо освіжити в пам'яті матч тижневої давнини за допомогою ось цього огляду.