Тату з Ісусом: Як грає автор найшвидшого голу в Прем'єр-лізі Роберт Кенеді

20-річний вундеркінд з "Челсі" Роберт Кенеді став автором найшвидшого голу в Прем'єр-лізі. На тілі в нього красуються Ісус та кохана дівчина. Хто ж він такий

Тату з Ісусом: Як грає автор найшвидшого…

Роберт Кенеді Нунес до Насіменто або просто Роберт Кенеді.

У 2013 році Роберт Кенеді у складі збірної Бразилії показав фантастичну гру на юнацькому Кубку Америки. Кенеді забив 6 голів, ставши одним з кращих бомбардирів турніру.

Відразу після цього він був включений до списку найбільш перспективних молодих талантів світу.

За Кенеді стежили європейські гранди, але вдома у Бразилії він не був стабільним основним гравцем "Флуміненсе".

У 18-річному віці Кенеді вперше вийшов на заміну у складі "Флу" 28-го липня 2013-го, замінивши Вагнера в матчі з "Греміо", який його команда програла 0:2. Кенеді провів на полі лише 9 хвилин.

Свій перший м'яч у бразильській Серії А він забив 24 травня 2014 року в матчі проти "Баія".

Поступово Кенеді став основним у "Флуміненсе", за ним полювали "МЮ", "Челсі" та навіть "Шахтар".

Влітку 2015-го Жозе Моурінью виграв битву за Кенеді - хлопець перейшов до чемпіона Англії "Челсі" за 6,3 млн фунтів.

Дебютував хлопець у невдалому матчі "Челсі" проти "Кристал Пелес" (1:2) 29-го серпня. Він вийшов на заміну замість Сезара Аспілікуети на 69 хвилині матчу.

Після цього Моурінью сказав, що з Кенеді "ми додали у грі".

Головні сильні сторони Кенеді - дриблінг, удар з лівої і висока швидкість.

З тих пір вже пройшло чимало часу, пішов Моурінью, а Кенеді встиг витатуювати на грудях Ісуса та портрет власної дівчини Лохан Ферри.

Тату з Ісусом: Як грає автор найшвидшого голу в Прем'єр-лізі Роберт Кенеді - фото 1

В Прем'єр-лізі хлопець з'являвся на полі 9 разів і в останньому матчі "Челсі" проти "Норвіча" вперше забив гол, який став найшвидшим в АПЛ. Кенеді вразив ворота "канарейок" на 40-й секунди.

"Челсі" переміг "Норвіч" - 2:1. А Кенеді провів на полі 70 хвилин. Хороший показник для 20-річного футболіста.