Диво на "Камп Ноу". Як "Барселона" здійснила історичний "камбек"

Пропонуємо вам фотогалерею з матчу, який увійшов у історію Ліги чемпіонів як найкрутіший "камбек"

Диво на "Камп Ноу". Як "Барселона" здійс…

"Барселона" стала першою командою в єврокубках, якій вдалося відігратися і пройти у наступний раунд плей-офф, програвши в першій грі з рахунком 0:4. Ось як це було.

Коли в середині другого тайму Едінсон Кавані зробив рахунок 3:1, здавалося, що "Барсі" вже не світить вихід до чвертьфіналу.

Але каталонцям вдалося неймовірне - забити три м'ячі на 88-й, 91-й та 95-й хвилинах.

Ось так Серхі Роберто забивав історичний переможний гол, який вивів "Барселону" до чвертьфіналу.

Емоції переможців були феєричними, особливо радів тренер "Барси" Луїс Енріке, який вже після 0:4 в Парижі заявив, що піде зі своєї посади влітку.

А це вже емоції тих, хто програв. Декому важко було втримати сльози...

І звичайно ж, святкування на вулицях - куди без них? "Барселона"-команда зробила Барселону-місто найщасливішим місцем на планеті в цю неймовірну ніч.