Франція виграла у Німеччини і вийшла у фінал Євро. Як це було (ХРОНІКА)

У Марселі збірна Франції стала другим фіналістом Євро-2016

Франція виграла у Німеччини і вийшла у ф…

Все. Франція буде грати у домашньому фіналі. Суперник - Португалія.

Є шанси у Бундестім врятуватися, але команда Льова їх втрачає.

І знову Грізманн! 2:0. Це кінець?

Тим часом у Парижі...

Франція забила Німеччині у півфіналі Євро (ХРОНІКА, ВІДЕО) - фото 1

Якщо ви прогавили ключові моменти першого тайму, то от вам огляд. Дуже крутий в нас матч.

Шок! Суддя ставить пенальті у ворота німців вже у доданий до першого тайму час! І Грізманн забиває! 1:0.